| teo721 a întrebat:

Vreau sa cumpar cursiera second hand, stie cineva de unde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| iowy a răspuns:

Salut, urmeaza acest link si uita-te care iti place apoi dai comanda ( http://www.anunturi.biz/anunturi/cursiera+bicicleta )
Numai bine!

| Tudor_2273 a răspuns:

Salut te mai intereseaza cursiera, am un trec madone 3.1 carbon model 2011 shimano 105 model 2011 cumparata in vara, pret 4000 lei, daca te intereseaza mail thudor_net21@yahoo.com

| teo721 explică:

Da,dar imi poti spune mai multe detalii

| vio23 a răspuns:

Am eu o cursiera din Italia profesionala din dur aluminiu.esti interesat?

| teo721 explică (pentru vio23):

As dori mai multe detalii