| TheLittleButterfly a întrebat:

Vreau sa iau cateva kilograme in plus si nu reusesc. I don't want to see Pentru cei care au trecut prin problema asta sau care sunt in aceeasi situatie ca mine, aveti niste sfaturi care au functionat la voi? Va rog sa nu luati de pe internet si sa dati copy paste, ca nu ma ajuta cu nimic. Stiu si eu sa umblu pe elwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

La mine a functionat, nu stiu cum, cred ca ideea de baza e sa mananci cam tot ce prinzi si mai ales seara sa mananci bine, ai grija totusi sa faci si ceva miscare.
Succes!

3 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,ia vitamine, mananca paine dulciuri, orez fasole, cartofi, paste fainoase iar sportul va deveni dusmanul iar dulciurile prieteni sper ca te-am ajutat.

| georgedanielc a răspuns:

Dulciuri si fructe multe, asa a fost la mine

| Kristinx7 a răspuns:

E foarte simplu.....tot ceea ce trebuie sa faci este sa mananci paine foarte multa in special seara si sa mananci mult, dar nu exagerat pentru ca asta afecteaza si sanatatea deoarece risti sa iti acoperi organele de grasime daca consumi alimentele in exces. Eu iti recomand sa mananci cat mai multe produse din faina cum ar fi pastele cozonacii, sau stiu si eu produse care au un continut ridicat de grau porumb etc... sper ca te-am ajutat funda?:X:X:X