| Raul_7987 a întrebat:

Vreau sa invat dar nu pot pentru ca imi vine sa ma masturbez. Daca o fac apoi ma simt naspa ca am facut-o si tot nu mai invat. Vreau sa stiu daca exista ceva care sa diminueza aceasta pofta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

Salut, exista un remediu pentru pofta de masturbare execesiva se numeste SEX. Incearca si ai sa vezi ca apoi nu o sa-ti mai "arda" de masturbare excesiva.

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai probleme grave. Consulta un psihiatru.

| Marinake a răspuns:

Ciuuuudaaaat...stii chiar nu poti sa te abtii?:O

| ill_9239 a răspuns:

Incearca asta. Atunci cand vrei s-o faci gandeste-te ca daca te masturbezi prea mult, atunci cand o sa faci sex cu o femeie nu o sa mai simti aceeasi placere.