| FunHouse a întrebat:

Vreau sa scap de bronz, m-am bronzat neintentionat si nu-mi place deloc! Vreau niste sfaturi sa scap de bronz, multumesc pentru raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Fa un amestec de miere si suc de lamaie si aplica pe piele,dupa care spala cu aba calda, dar ai grija, nu este foarte indicat pentru domnisoarele sub 18 ani! ai grija de tine si epiderma ta, te-am pupat pa pa

1 răspuns:
| cristian92 a răspuns:

Nu mai sta in soare, o sa ti se albeasca pielea intr-o saptamana daca nu te vede deloc soarele... bine, nu o sa ti se albeasca de tot, dar oricum o sa vezi diferenta.