| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc 12 kg, cum as putea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AaaMoods a răspuns:

Incearca sa faci exerciti de gimnastica! Care treptat sa le maresti! de ex in prima zi 5 flotari (CORECT PANA JOS) dupa aceea 6, 7 si tot asa! Poti incerca si o cura alimentara care sa nu contina sare piper si carne prea mult! Trptat sa treci si la care dar tot fara sare! Sau foarte putina! SPer ca te-am ajutat!

| SaraJ a răspuns:

Sport+taie tot ce e prajit din alimentatie( iti faci o alimentatie serioasa si sanatoasa)+ lichide si multa rabdare

| laur_8083 a răspuns:

Multa multa fuga, alearga cat poti demult adica destul cat sa transpiri happy bafta