| andreiutzucu a întrebat:

Vrei o fundita atunci ajuta-ma:am fost la dentist zilele trecute si mi s-a facut o injectie in gingie pentru a amorti gingia pentru o extractie, dar de atunci cam de vreo 3 zile ma doare gingia unde mi s-a facut injectia, de ce? ce sa fac sa nu ma mai doara? nu e prima data cand mi se face injectie dar e prima data cand ma doare.
Pana acum gingia era dreapta, plata acum am o gropita e normal? asa nu o sa ma mai doar? daca esti dentist da-mi id tau de mess la privat, am mai multe intrebariwinking
mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chio9 a răspuns:

Pai puneti compresa cu apa rece si o sa-ti amelioreze durerea. ca sa-ti treaca poti masa usor chiar pe locu unde a fost facuta injectia.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E normal, o sa treaca cu timpul

| Azµre a răspuns:

Off tu cu dințisorul tău... ți-a trecut? au trecut 7 luni laughing

Răspuns utilizator avertizat