| andreiutzucu a întrebat:

Vrei o fundita atunci ajuta-ma:am fost la dentist zilele trecute si mi s-a facut o injectie in gingie pentru a amorti gingia pentru o extractie, dar de atunci cam de vreo 3 zile ma doare gingia unde mi s-a facut injectia, de ce? ce sa fac sa nu ma mai doara? nu e prima data cand mi se face injectie dar e prima data cand ma doare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| linsey a răspuns:

Si eu am patit la fel eu am asteptat vreo 3 4 zile si am luat pastile de calmare si dupa vreo 2 saptamani mi-a trecut

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pune un prieten care a facut box sa-ti faca dantura.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela2808 a răspuns:

Du-te din nou la dentist. Poate s-a infectat s-au poti lua ceva de la farmacie dar mai bun este dentistul.Insanatosire grabnica!

| Evil1nside a răspuns:

Poate ai inflamata gingia..cand te speli pe dinti..iti curge sange de acolo?

Răspuns utilizator avertizat