| eu_3300 a întrebat:

Vreu sa ma duc maine la dermatolog ca innebunesc din cauza cosurilor mi-am facut fata varza, si vroiam sa va intreb ceva...
-ce ma intreaba
-trebuie sa fac analize?
-cam cat costa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mcandr3y a răspuns:

* te intreba ce ai... si ii zici de treaba cu cosurile, daca te mananca, ce te deranjeaza etc.;
* nu faci analize se uita putin la piele si iti da tratament(mie unu' asa mi-a facut)
* depinde la ce dermatolog te duci, cam 30-50 de lei e o consultatie, dar tratamentul e scump (dupa o singura consultatie pe o cutie de pastile si ceva de spalat si o crema am dat 2 milioane jumate, deci e cam scump)
... sper ca ti'am fost de folos