| Aenoenienanonim a întrebat:

Mine trebuie sa ma duc sa imi fac analizechatterbox. si vroiam sa va intreb...cum imi scoate sange? din vena? si cam cat scoate? doare?big grin

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Iti prinde mana cu un cauciuc ca sa iti vada vena, te da cu spirt si baga seringa si trage, sau lasa acul si curge sangele direct intr-o sticluta, nu doare doar sa nu te uiti la mana ca s-ar putea sa-ti vina rau

5 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

Nu doare dar e najpa rau. e ca si cum te-ar pica un tantar. mie nu imi place cadn trebuie` sa imi fac analize sau de astea ca mereu ametesc dupa ce imi ia sangele si nu mai vad bine.parca nici nu ma pot tine pe piciorae. straight face

Da nu cred ca asa se intampla la toti. :d

| Derye a răspuns:

Iti taie vena cu o lama, si striga: tokio hoteeeeeeeeel!

| Derye a răspuns:

Iti vine sa te tai cu lama?

| Cjay a răspuns:

Nu doare [-x serios... e ca o muscatura pe purice
si nu ia mult sange... mie cand imi lua imi era frica parca simtzeam ca imi trage din inimarolling on the floor)... dar dupa cand a trebuie sa fac analizele pentru liceul militar le-am facut si nu am simtit nimica

| Aenoenienanonim explică:

Realizezi ca nu esti amuzant deloc nu?