| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi un sampon bun impotriva caderii parului... plsss
Sau ce sampon folositi voi, si sunteti multumit de el
Ca-i cade lu taicamiu tot parul ala jegos a lui

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GalaxYC a răspuns:

Eu ma folosesc de wash & go de ani buni si sunt foarte multumit de el...rekomand