| Mario2134 a întrebat:

Am dat cu pronto pe monitor si nu se mai sterg petele. Cat de prost sunt pe o scara de la 1 la 10? Ajutor, dau fundita.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

3.
Pronto este pentru mobilă. Foloseste solutii de curatare specială pentru asa ceva.

| dullcat a răspuns:

Buna.Curata cu o laveta curata, clatita foarte bine dupa fiecare stergere.Si data viitoare nu mai folosi solutii pentru mobila ca sa cureti display-uri, asta daca doresti sa nu mai ajungi in acest scenariu.Bafta.

| ReddY25 a răspuns:

Asta e sad

| Dragobeta a răspuns:

Minus 2!
Asta este raspunsul la intrebare.
Ai incercat cu solutie pentru ochelari?

| CLaludiu1234 a răspuns:

Cu pronto se da numai pe mobila din lemn.Iti spun fiindca asa am sters si eu televizorul și nu s-a stricat nimic la el,pune putina solutie de geam pe un șervețel, dar pune soluție numai pana acel servetel devine puțin umed, adica sa faci cumva sa nu uzi prea tare monitorul și șterge cu acel șervețel monitorul, repeta aceasta operațiune de mai multe ori dacă e nevoie, numai sa nu apeși aproape deloc acel servetel când ștergi, ca să nu distrugi ecranul