| Rotariu_Roxana_1996 a întrebat:

Am si eu o mare problema! Lucrez la o farmacie si toata gresia e neagra. Am incercat sa curat si cu mopul stors bine...si cu el mai ud! Am folosit mr propper! Dar imi raman de fiecare data URME! Ce pot sa fac? Multumesc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ca ramin urme daca tu nu astepti sa se usuce gresia.

| Rotariu_Roxana_1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai dupa ce se usuca raman urmele mopului... culoarea neagra e cea mai naspa dar totuși nu exista nici o rezolvare?

| OanaDs a răspuns:

Eu te sfatuiesc ceea ce fac si eu!
Dupa ce dai cu mopul stors bine trebuie sa dai cu un mop din ala care are o carpa uscata! iti las aici un link sa iti dai seama despre ce vorbesc. sper ca ti-am fost de ajutor

http://www.bing.com/......ges/search

| Rotariu_Roxana_1996 explică:

Gresia e de culoare neagra! Sa rectific! Si supa ce se usuce raman urme le de la mop...

| Rotariu_Roxana_1996 explică:

Gresia e de culoare neagra! Sa rectific! Si dupa ce se usuca raman urmele de la mop...