| Hisaya a întrebat:

As vrea niste retete de ceva dulce care se prepara fara ajutorul cuptorului, aragazului sau cuptorului cu microunde. Cat mai multe si cat mai gustoase.

3 răspunsuri:
| idanna a răspuns:

Eu am facut cateva astfel de dulciuri fara aragaz Vezi pe siteul reteterapide.com eu de acolo fac prajituri si torturi

| dafna a răspuns:

Cauta pe google "dulciuri raw" si vei gasi o gramada de retete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa toate intrebarile tale ti-e lene si sa cauti ce ai prin calculator dar mite sa mai cauti si pe net.