| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca se gaseste in Bucuresti si unde,ingrediente asiatice,in genul pasta miso,sake,mirin, cartofi taro.sunt ingrediente care se folosesc in bucatarie japoneza.sunt obligat neaparat sa cumpar de pe ebay? sau..in dragonul rosu am auzit ca se gasesc ceva de genul? Multumesc.happy

4 răspunsuri:
| gRasuPCH a răspuns:

Sunt magazine speciale unde gasesti : diferite condimente le gasesti si in magazinele mari nu pot sa le fac reclama aici... cauta pe okazii

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Nu stiu

| Larase a răspuns:

Poti incerca pe site-urile de mai jos care comercializeaza produse bio:
- magazin dedicat cu produse bio www.pravaliabio.ro
- produse bio mai gasesti si in magazinul https://www.desagafermecata.ro