| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

daca ati merge altundeva decat in orasul in care v-ati nascut. unde ati merge in vacanta? in ce oras din romania?

Răspuns Câştigător
| lly a răspuns:

Cred ca la constanta. sa ma mut intr-un hotel care e situat langa mare. ar fi frumoswinking

13 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Sibiu clar. Sau Constanta, ca imi place marea.

| RoxAnana a răspuns:

Oriunde. dar nu cred ca asta are de a face cu gastronomialaughing

| lly a răspuns:

Cred ca la constanta. sa ma mut la un hotel situat langa marewinking

| lly a răspuns:

Sau la brasov. acolo sunt multe locuri interesante de vazut si multe lucruri de facut.winking

| anytha13 a răspuns:

Targu Jiu love strucklove struck

| andre2726 a răspuns:

Cred ca mi-ar placea undeva la munte aer curat racoare liniste peisaje superbe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai vrea sa vezi, ce ati place muntele sau marea

| Чернобыль a răspuns:

Oltenita,deoarece acolo sunt multi rockeri.

| Sua a răspuns:

As merge in Timisoara, Sibiu, Brasov...

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Eu cred ca in cluj

| Pufuleti a răspuns:

Brasov, Sighisoara, Mangalia big grin Unul din astea, nu am putut sa aleg tongue

| JH a răspuns:

Cluj :X Rock matusa

| Misashi a răspuns:

As merge in Muntii Apuseni, sa vad Pestera Scarisoara si Ghetarul din Pestera Ursilor, mi-ar placea mult sa vad Brasovul... sper ca ti-am fost de folos!