| anonim_4396 a întrebat:

De astazi am inceput o dieta. Nu este una standard, e pe gustul meu. Asta-vara am slabit cu ajutorul ei 8 kg. Nu mananc prajeli, sosuri, nu exagerez cu dulciurile si nu beau suc. Vara mi-a fost mai usor, dar acum este foarte greu. Nu stiu ce sa mai mananc. Exceptand carnea la grill/gratar, legume si fructe, ce as mai putea manca? Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai poti sa mai mananci cereale integrale,fulgi de porumb cu lapte sau iaurt, batoane fitnes, sunca de curcan care are foarte putine calorii...cam atat imi vine in minte acum happy

| alexsz95 a răspuns:

Buna Madalina, daca vrei sa slabesti trebuie numai sa faci sport de exemplu alergare, mersul cu bicicleta in jur de 20 minute pe zi. Atunci cand vine vorba de manacare, nu consuma carne de porc, in rest poti manca orice dar in cantitati mici. Dulciurile trebuie uita-te. Si inca un secret pe care il stiu de la mama, fara paine si un bol de ciorba de varza pe zi. Sper ca te-am ajutat?

| maddy13maddw a răspuns:

Lactate slabe, cereale pe baza de porumb, oua... Diverse...