| Mariya5 a întrebat:

nu aveti careva un cont mai vechi Metin2GX? Nu conteaza daca are caractere sau nu pe el dar acum nu reusesc sa imi fac, pur si simplu nu primesc e-mail de activare desi am incercat cu mai multe conturi si pe site imi zice ca am reusit sa fac adresa dar daca mai icnerc sa fac odata tot libera e...pe forum la fel.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat, nu te mai chinuihappy gx-ul nu e bun de nimic.in afara de faptul ca e greu cu bonusurile.nu exista perle decat in scoici. Care pica greu de tot.iti recomand tim, guabina, mondial.sau rohappy