| didi_2657 a întrebat:

Eu am 12 ani si vreau sa ajut un copiil de 5 anisori care locuieste langa mine cu bunica sa caci el a ramas fara mama si tata.Eu locuiesc cu sora mea de 11 ani si am vrea sa-i ajutam stiti ceva site-uri cu retete usoare rapide simple dar gustoase.
Cu fiecare raspuns dat mai repede ajutati acest copiil fiti cu inima si ajutati-l!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Saitul www.gustos.ro.www.barbati la cratita.ro.poti sa faci ciorba cu 3 cepe o punga sau 2 de legume de amestec mexican bulion putin orez si delikat. pireu de cartofii.mazare se face cu ceapa bulion delikat si marar; la fel si fasolea verde.peste prajit se taie bucatile de peste se da prin pezmet sau faina si se prajeste in ulei.cartofii fiertii in apa cu un pic de delikat apoi se scot se pune un pic de ulei si marar si se maninca.www.adihadarean.ro

| urgentr a răspuns:

Mersi

| Oxanna a răspuns:

Buna!happy esti o persoana de nota 10+ daca faci asta...
incercati sa-i pregatiti o supa sau o ciorba usoara, de tietei sau de legume, la felul doi cel mai simplu este sa-i faceti snitele si cartofi piure si o salata de... salatalaughing din aceea cu smantanalove struck sau iaurtlove struck este foarte buna si ca desert, faceti un tort simplu cu crema de vanilie.cioco si ananas si il taiati in feliute si il duceti... puteti sa cumparati mancare mancare, adica salam, branza,paine, legume, fructe ceva dulciuri si sa le duceti, este foarte frumos din partea voastra
gustos.ro
e-retete.ro
vulpeabucatar.com
retete-gustoase.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! pe site-ul http://lecturirecenzate.ro/ găseşti multe reţete rapide şi uşoare. Succes!

| didi_2657 explică:

Sunt super dar mai astept