Care este inghetata voastra favorita?

Nimic nu te racoreste mai bine pe canicula ca o inghetata mare, de fructe sau de vanilie, mancata la umbra cu prietenii tai. Gustos.ro ti-a pregatit retete usoare de inghetata pe care le poti face si tu acasa!

Inghetata de mure

15 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Inghetata de tiramisu de la Betty Ice

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Vanilie cu topping de cioco, caramel, capsuni, mure love strucklove struck

| W3R4 a răspuns:

Inghetata din a doua imagine chiar arata bine!winking
Dar cel mai mult, imi place inghetata de la Milka! love struck
Yumi!

| Anonima264 a răspuns:

Mie imi place inghetata cu fructe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la mare mai precis la costinesti si acolo este o dubita de inghetata care este asa de buna inghetata de acolo este asa cremoasa mai ales toping de capsuni

| BlackVeil a răspuns:

Inghetata Oreo.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Aia care se topeste in timp ce o mananci si iti curge pe "patratele", dar cea care imi place cel mai mult este Inghetata cu capsuni si vanilie, Aoleuuu!

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Cea de cacao cu alunelove struck Huua e delicioasabig grin

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Capsuni love struck

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Ceva cu muuuuult caramel, si un topping de caramel cu extra caramel... Mama, numa ce zic si deja ma gandesc la ea...

| Kiragagash2012 a răspuns:

Ingetata de fistic big grin o ador...

| oBelieveMe a răspuns:

Mie imi place inghetata de vanilie cu topping de caramel. happy

| lety160 a răspuns:

Topgun cu ciocolatalove struck

| 814 a răspuns:

Mie imi place cea de vanilie cu toping de ciocolata..mmmm:X

| UrsuletzulBrun a răspuns:

Pai cea care imi place mie este cea de capsuni:X:X:X