| LisaJulie a întrebat:

Voi cum faceți apa fructata? Care este cea mai buna rețetă? Eu am auzit ca cea mai sănătoasă este cu fructe din gradina!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Storc o lamaie

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Normal! Ești bărbat, nu te punem la bucătărie! happy

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Foarte misogin raspunsul tau. Vrei sa insinuiezi ca doar femeie ar trebui sa stea la cratita? Eu gatesc aproape zilnic.

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Eu doar glumeam omule! Nu o lua în serios happy

| dullcat a răspuns:

Cel mai sanatos este sa bei apa separat si fructele sa le mananci separat.laughing Cea mai buna reteta e cea care iti place tie, una preferata, dupa ce incerci mai multe.