| otilikapostolik a întrebat:

Ce as putea face energizant pentru o petrecere in pijama? Ce ne-ar face sa stam treze toata noaptea? Daca stiti spuneti si niste bauturi energizante permise celor sub 18 ani! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Casandra a răspuns:

Sunteti tineri,nu aveti nevoie de energizante,ele strica sanatatea.daca vreti sa nu dormiti,spuneti povesti de groaza... fantome,sa vezi k nu va mai dormi nimeni,sau batetiva cu perne,cantati karaoke... povestiti despre baieti,haine, moda, sunt atatea de facutwinking

5 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Mai bine bei 3 pahare de Coca-Cola si te-ai scos...

| Laura a răspuns:

Sex.

| otilikapostolik explică (pentru Laura):

Avem doar 11 ani, ai innebunit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur! Uite http://zinnaida.ro/2012/01/12/bauturi-1-retete-culinare/ și http://zinnaida.ro/2012/01/19/bauturi-2-retete-culinare/ Ai acolo mai multe rețete de băuturi energizante sănătoase, fără alcool.

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Buna, incearca energizantu Monster, eu l-am folosit si nu mi-a zis nimeni nimic. Pune muzica rock si spuneti bancuri amuzante.