| hastemele a întrebat:

Ce chipsuri va plac? lays? chio? krantz? etc. si ce arome

16 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Niciunul. toate sunt cu 50% E-uri.

| adutzadragutza a răspuns:

Mie imi plk lays, si cu paprica, branza si cel mai mult cu pui mmmmmmm le ador pe laea cu pui, dar si celelalte imi plk dar cu pui e aroma mea preferata si cele car mai imi plk sunt kubetti cu baicon, pizza, si tzatzicy dar si cu chetiap >

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Mie imi plac Lays cu cascaval si Chio cu smantana si ceapa, insa mananc incredibil de rar chipsuri. Cred ca ultima data cand mi-am cumparat o punga a fost in vara.

Răspuns utilizator avertizat
| Wihaela a răspuns:

Viva ca telina si ca iaurt :X sau viva ca pui :X

| Dreamy a răspuns:

Krantz de baconbig grin...si chio simpli(cu sare sau originali)

| WalterWhite a răspuns:

Star cu cascaval.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate chipsurile

| Onutzyk a răspuns:

Mie nu prea imi plac :-s...
Nu`s sanatoase si au gust de plastic... nu mai manca :-&

| R8rirjtbfiifi a răspuns (pentru Onutzyk):

1. N-au gust de plastic, ești tu bleagă
Si 2, nu mai zice tu la nimeni ce sa mănânce și ce nu! Fiecare mănâncă ce vrea

| lovem3 a răspuns:

Lays:
-cu pui
-cu barbecue asta sunt preferatele melelove struck

| Alexinho94 a răspuns:

Buna. Lays imi plac cel mai mult!
Bafta!

| NoNameNoName a răspuns:

Lay ' s cu Cascaval, Berbecue etc

| denisinho32 a răspuns:

Chio, mi-a placut editia limitata cu : tchakalacha

| KungFuFighting a răspuns:

LAYS:X pe 1 loc e cu gust de pui drooling; al 2-lea cascaval :X; al 3-lea sare:X

| Cocopuff a răspuns:

Lay`s all the way big grin Astia rumeniti cu sare sunt bestiali.