| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancare stiti care sa nu necesite aragaz.coacere?

5 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Diverse salate.Salata verde, putina branza taiata cuburi, ceapa verde, sare, lamaie, ulei masline, sunca taiata daca vrei, cateva masline.Salata cruditati:morcov ras, telina rasa, putina maioneza. Unii pun si putin mar.

| claudiea79 a răspuns:

Salate de fructe; de rosii; de castravetii; sandwich-uri; budincii fara fierbere.gem si dulceata de la magazin. pizza congelata o bagi la microunde

| Nicolelenaa a răspuns:

Salate, inghetata, sandwich etc

| andreiyo50 a răspuns:

Lapte batut cu covrigi

| Foarfeca a răspuns:

Salate
mancaruri reci [cascaval, sunca, castraveti.etc]
sandwich
iaurturi...lapte (ma rog.trebuie doar sa il incalzesti la aragaz)