| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa mancati de Pasti? happy.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Îmi place să,, mănânc’’ iubirea ce-mi este acordată de către cei dragi mie!

17 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce ai mânca, este una.
Ce îți poți permite practic, sub aspectul banilor și al timpului ca să îți pregătești preparatul culinar respectiv, este alta.

| MioaraParalescu a răspuns:

Carne de miel, prajituri, cozonac, pasca anul asta o sa incerc sa gust si DROBUL!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pasca. smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place sa ciocnesc ouale rosii, drobul, cozonacul, friptura de miel. sunt extrem de multe bunatati de Paste

| Yukidaruma a răspuns:

Cozonaci si chiec facuti de mama love struck

| axeldavid a răspuns:

Sarmale si drob.

| AndreeeexD a răspuns:

Pasca cu ciocolata,
Dulciuri ( logic straight face )
Sarmale

| Uoana a răspuns:

laughingoua

| Uoana a răspuns:

rolling on the floor)))))))))

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Cel mai mult imi place sa mananc o prajitura pe care o face mama, mai tot timpul de Pasti: Prajitura chinezeasca. Pot sa spun ca anul trecut am mancat pana mi s-a facut rau( fara glumahee hee). Pe locul 2 este cozonacul, iar pe locul 3 sarmalele. P. S. : urasc drobul big grin

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Pasca, drob de miel, sarmale, prajituri... big grin

| didi2802 a răspuns:

Prajituri, sarmale si pasca big grin.

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Tort big grin

| TheKKosmyyn a răspuns:

Prajituti!
Fripurica de miel! MMM bun!
Si ce mai face mama pe acolo!

| IoNyXxX a răspuns:

Pasca. happy

| yodragos123 a răspuns:

Pasca si cozonal