| anonim_4396 a întrebat:

Ceaiul verde are acelasi efect daca adaug un strop de lamaie la el sau o lingurita de miere naturala? Ma refer la efectul pe care il are asupra siluietei si accelerarii metabolismului.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Variaza doar gustul si se imbina compozitiile suplimentelor, doar nu bagi ceva chimical sau zahar. E tot una si are avantaje deoarece mierea sau lamaia au vitamine si fac bine la organism.

| strengaritzza a răspuns:

Ceaiul verde consumat in cantitati mari, face rau organismului. Este un antioxidant foarte puternic, pot sa zic mai puternic ca lamaia. Se foloseste la slabit.