| CVM a întrebat:

Credeti ca aceasta reteta de tiramisu: http://retete123.ro/retete-video/tiramisu-cu-branza-masc arpone/ este completa? Ar mai trebui adaugat ceva anume?

Răspuns Câştigător
| cezarycic a răspuns:

Eu o fac asa:
o tava,o punga de piscoturi, un bol cu branza mascarpone, 4 oua dar doar albusul, 3-4 linguri de zahar, 1 zahar vanilat, esenza de migdale, si cand asez piscoturile le immoi in cafea putin eu asa o fac imi iese buna ...nu stiu faci cum crezi ca e mai bine, dar reteta dp site-ul ala nu-i lipseste nimic, eu ti-am zis cum o fac.:* funda te rog

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat