| alecsasweet a întrebat:

Cu ce se poate manca crema de ciocolata cu vanilie? funda pentru cele mai multe variante

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Cu clatite, cu biscuiti, cu piscoturi sau se pot cumpara foi de napolitane pe care le ungi cu aceasta crema. Unii mananca chiar si pe paine. Depinde de gusturi.

4 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna alecsa,ai putea incerca cu muslii e foarte gustos si sanatos sau poti cu un biscuite, felii de chec acoperite cu crema, sper ca te-am ajutat!happy

| AllinaDaniella a răspuns:

Cu piscoturi inmuiate in compot, biscuiti, orez expandat, paine prajita happy

| angel74dm a răspuns:

Linguriţă,
Lingură,
Mâna,
Un fursec,
O napolitană...

| MâţulMov a răspuns:

Clatite, lingura, piscoturi, napolitane, cred ca si cu clatite.