| Chocolate a întrebat:

Cum pot scapa de obiceiul asta? am in sange nevoia de a devora carne, sunt o adevarata carnivora! ajutati-ma sa scap cumva de asta pana nu incep sa mananc oamenirolling on the floor[glumesc aici]

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ai sa cresti. Ai sa treci si peste asta...

| ralucaralu a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti carnea cu ciuperci, soia...etc dar cu siguranta nu vei putea sa renunti la carne dintr-o data.succes

| Pho3nix a răspuns:

Carne de vita? de porc? sau de om?

| mada12 a răspuns:

laughinglaughinglaughing hm.mare problemalaughing. incearca sa te stapanesti.sa mananci frumos.sad sper ca nu team enervat, si sa nu cumva sa-mi mananci un picior.(poate mana dreapta daca vrei, sa nu mai pot scrie)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creţolino, învaţă să îţi stăpâneşti dorinţele animale, punându-ţi la încercare voinţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wau, dorinte animalice nestapinite. Esti salbatica... ochii ca vapaile ard in ceafa prada, te arunci asupra victimei si o devorezi pe loc devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm.si mie imi place mai putin cea de vita''bleahlaughing, nu sa scapii''imbina-le cand mananci carne mai pune si o leguma ceva acolo sa fie macar un echilibru, apoi mai mananci un mar o portocala.etc{pentru binele omenirii!laughing glumbig grin

| CatalinMG a răspuns:

Daca nu iei in greutate datorita pasiunii pentru carne, nu cred ca ar fi nevoie sa scapi de obicei, decat daca ai pe cineva vegetarian care se uita urat la tine laughing