| Andreasx a întrebat:

Daca pun mustar in maioneza gata cumparata ca sa fie mai gustoasa se intampla ceva?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca. nu are cum sa fie mai rea decat intial. O lingurita doua nu strica.

| cristi202 a răspuns:

Nu, nu o sa moara nimeni daca pui! happy
Sotia mea face maioneza cu mustar, si intotdeauna iasa delicioasa, pentru ca mustarul taie din grasime, asa ca nu cred ca ar fi ceva gresit sa pui mustar. Dar poti incerca pe o mica cantitate ca sa vezi cum iasa, si apoi pui in toata cantitatea, la exact aceeasi proportie.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Absolut nimic.

| francut a răspuns:

O subtiezi.

| cezar003 a răspuns:

Mustarul se foloseste pentru a realiza maioneza de casa, acum daca pui mustar intr-o maioneza ca sa aiba gust de ceva preparat acasa... este o greseala