| anonim_4396 a întrebat:

De ce ii zice la maracuja - fructul pasiunii? E cam acru!

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu gustul conteaza, ci efectul

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Aha, deci ceva gen "telina - leguma pasiunii"...

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai prins ideea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din parti. telina nu te face decat sa mirosi mai atragator (adica pe barbati) si sa te vada femeile cu ochi mai doritori. Nu influenteaza cu nimic performantele sexuale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, eu mananc cate 3, 4 maracuja pe zi, de-alea originale, braziliene, cat nuca de cocos, si sa mor eu daca e "mai bine ca-nainte" laughing
Sa incerc cu telina...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate trebuie sa incerci cu cineva si mai putin cu ceva...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha! daca mai ramai si fara dinti (stii tu, acrul strepezeste)...

P.S. poate daca mananci imediat ceva dulce dupa ce-ai terminat fructul pasiunii, iti place asa de mult ca ti se...stii tu, scoala rolling on the floor