| bluehurt a întrebat:

De ce se fac niste gaurele in clatite?

Răspuns Câştigător
| rafi96 a răspuns:

Depinde cu ce le faci (lapte, apa minerala...)

6 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Iposibil :O
Char acum cateva minute am mancat 4 clatite si una dintre ele avea gauri de parca le-a facut cineva cu acul.
Sincer sa fiu nu stiu chiar m-am intrebat dar nu mi-am gasit nicio explicatie.
Dar daca afli imi poti trimite si mie raspunsul prin mesaj privat nu-i asa?batting eyelashes
Multumescwinking

| TrustMe a răspuns:

Pentru ca acea compozitie pe care o folosesti nu este intinsa in totalitate pe tigae

| Iuliiikkk a răspuns:

Raspunsul e foarte simplu si foarte logic.HABAR-NAM!

| Oani a răspuns:

Deoarece s-au format cocoloase...

| Andr33a_7806 a răspuns:

Poate gasesti aici raspunsul:
http://www.culinar.ro/......-cu-gauri/

| sheila_2840 a răspuns:

Eu stiu ca din cauza faptului ca au crescut ...adica daca pui apa minerala sau praf de copt ele cresc putin si fac bule de aer si alea se sparg happy