| sergiu2525 a întrebat:

Deci, inceput de clasa a 9-a, acum 3 zile ma duc la aparatul de la scoala sa-mi iau ceva de baut, imi zic `ciocolata calda, da ce mai sunt mic, hai sa iau un cappuccino`, si am pus cu zahr full, ma rog se numea cappuccino choco, si am baut si. spre surprindrerea mea, mi-a placut foarte mult, eu care stiam ca, cand pun gura pe cafea ma stramb, si in acea zi mi-am luat 2, am continuat si a doua zi, acum va scriu voua, pentru ca nu stiu daca e corect ce fac, daca afecteaza cumva cresterea, daca ceea ce beau contine multa cofeina?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Cappucino e diferit de cafea, adica nu are asa multa cofeina.Totusi nu e bine sa bei zilnic.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eh in clasa a9a ce mai conteaza toti facem treaba asta mai ales in perioada asta ca vine friguletul, mmmmce buna era cafeaua la scoala crying(( eu am terminat scoala, vreau la scoala iar!

| tymo20 a răspuns:

Poti sa bei ocazional dar nu in exces.