| UmbraDeVulpe a întrebat:

E adevarat ca daca dai cu apa de la robinet pe o haina se poate pata?

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de pata!
dooar pata de noroi se duce cu apa simpla.
Cele mai comune pete sunt cele de ulei.Ele se duc cu detergent de vase.
Cu cat o pata este mai proaspata, ai sanse ca acea haina sa fie salvata.
oricum ai tuturiale pe yutube cum pooti scoate petele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Apa e tot apa si se usuca repede

| Xox0 a răspuns:

Numai daca apa de la robinet e murdara.

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeBlackCats a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Aproape orice pata se poate scoate in ziua de azi, iar in cazul tau, doar daca e muradar

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeBlackCats a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Daca te gandesti logic, APA spala, nu? Si nu mi s-a întâmplat niciodata sa-mi patez o haina cu apa

| yhua a răspuns:

Da trece la soare