| Horiatud a întrebat:

Îmi spune cineva cum pot lipi o ramă de ochelari metalica? Am încercat super glue, cositor dar nu au mers, nu stiu cum sa le spun părinților ținând cont că cu câteva zile în urmă au spus că dacă îi mai stric nu îi mai repara.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai ce face, il duci la un magazin de ochelari sa-l repare.
Iei banii din pusculita si platesti reparatia din banii tai. Asa vei invata sa ai grija de lucrurile tale.

| cristimihailov a răspuns:

Eu as schimba rama cu una de plastic si gata.

| Felissa13Eden a răspuns:

Cu pistolul de lipit.
Aveau si la lidl intr-un timp.

| Phini a răspuns:

Incearca sa lipesti lentilele direct de fata cu super-glue. gandeste-te la posibilitati. nici nu mai ai nevoie de rama. anunta-ma daca a mers.

| HKr22 a răspuns:

Prietene naspa cel mai bine spune-le daca erai in zona mea iti dadeam eu am o valiza >))) pe bune acum chiar am o valiza asta nu conteaza ce conteaza e ca ar trebui sa le zici ca daca o sa afle chiar nu o sa tii mai faca. succes

| CosminaStuparu a răspuns:

Incearca cu pistol de lipit.Merge cu plastic fierbinte cred ca orice lipeste.