| carpediem a întrebat:

In Bucuresti, vreau sa cumpar ardei iuti Red Scorpion(Moruga) sau daca a ajuns la noi Infinity Chili. Dar doresc magazin sau taraba ce-o fi, nu on line, ca am mai luat on line si mi-au trimis Jalapeno care nu e iute de loc. Vreau sa-l vad inainte de a cumpara, nu poza, ca una zic si alta fac astia on line. Multam'.

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Jalapeno e o porcarie, am adus eu seminte din SUA...iti pot face cadou cativa ardei iuti, infiorator de iuti, pentru seminte, in 2-3 saptamani, daca esti din Bucuresti.