| EpicSmile a întrebat:

Mai tine cineva minte cutiutele gen Danonino, doar ca in loc de iaurt era jeleu, gen gelatina colorata? laughing)))) Obisnuiam sa mananc cand eram mica, dar nu se mai vand de un car de ani, si habar nu am cum sa numesc. Cine isi aminteste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Cristina0596 a răspuns:

Fruit Jelly

| EpicSmile explică (pentru Cristina0596):

Multumesc muuuuuuult:* Doamne cat le cautam! laughing)))

| Cristina0596 a răspuns (pentru EpicSmile):

Cu mare placerelaughing):*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeau Fruit Jelly.

| Mangustă a răspuns:

Daca erau Fruit Jelly sa stii ca inca se mai gasesc. Mai vazusem pe la magazinele mici cu detoate sau pe la balci.

| EpicSmile explică (pentru Mangustă):

Sper totusi sa gasesc. Erau placerea copilariei melelaughing