| τττ a întrebat:

Salut.
Pufuleții Lotto Classic sunt de post?
Ofer fundiță!

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Pai,nu sunt de post.straight face

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Este bine înainte să cumperi, să citești ce ingrediente are.
Pa, pa.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu, nu sunt de post deoarece conţin un procent de 6% praf de brânză. Pufuleţii aceştia sunt precum cafeaua cu lapte de exemplu, care deşi are o cantitate mică de lapte, nu e de post.
Sărbători Fericite!

| zurick a răspuns:

Salut! Nu sunt de post.Pa,pa.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu, deoarece contin cascaval

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu sunt de post acesti pufuleti.
Te pup!

| τττ explică:

Zice 6% praf de brânză.

| Diavolcata a răspuns:

Nu sunt.

| ZeHelp a răspuns:

La orice produs sa te uiti la ingrediente. Pe ambalaj scrie ca sunt "de post", dar eu am avut surpriza sa gasesc ingrediente de dulce la ingrediente.
Paste fericit!

| MaryWhiteRose a răspuns:

E ok, poti manca daca vrei, praful de branza este facut din chimicale cu arome artificiale, nu are legatura cu lactatele, eu chiar in acest moment mananc pufuleti si Dumnezeu nu se razbuna pe mine deci...n-ai de ce sa-ti faci griji. happy

| τττ explică (pentru MaryWhiteRose):

Eh,eu deja am început să mănâncrolling on the floor

| JustMeDiana a răspuns:

Nu sunt de post deoarece au aroma de branza sau cascaval [ si acestea sunt lactate].Dar poti sa mananci pifuleti cu sare sau chipsuri cu paprika. happy Sarbatori Fericite! >big grin

| Karuta a răspuns:

Nu.

| Anonimus01 a răspuns:

Nu, nu sunt de postwinking