| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Saptamana trecuta am cumparat o Sticla de Jagermeister. (am sete de la cate Reclame am vazut in ultimul timp la Bautura asta si am decis sa beau si eu un Pahar sa vad cat de buna este) inainte sa fi luat Sticla, am cautat pe Internet imagini cu Sticle de Jagermeister in marimi diferite, sa vad de ce marime sa cumpar. (am cumparat una de 1 Litru) si in cautarea de Imagini am vazut pe unele Sticle ca pe Eticheta din fata ca era scris in Engleza, "To Serve Cold - Keep on Ice". adica a se servi Rece, ca Gheata, ce am vazut ca era scris si pe Eticheta din spatele Sticlei care am cumparat-o. ce inseamna asta? ca ar trebui sa pun Sticla in Frigider sau Congelator? nu ma pot decide, si intreb pe altii care au mai baut Jagermeister inainte.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu cat mai rece cu atat mai bun

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru suntserios):

Deci sa il pun in Frigider sau Congelator? ce recomanzi?

| Mariusandu a răspuns:

Poți sa o bei și cu cuburi de gheata așa se bea normal sunt barman + dacă ai vrea sa faci longdrink recomand cola sau energizant

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Mariusandu):

Energizant? pai am auzit de Jagerbomb, care este un mix de Jagermeister si Red Bull, si am cumparat Sticla ca sa amestec cu Red Bull sa aflu cum gusta Jagerbomb. tu ai auzit de Jagerbomb inainte?