| edytZzza a întrebat:

Am tinut o dieta cu putine calorii maxim 500-700, timp de 1 luna. Si metabolismul meu sa obisnuit cu mancare putine si calorii putine, acum as vrea sa mananc de mai multe ori pe zi de 3-4 ori, inainte mancam de 2 ori, dimineata si la pranz. Acum vreau sa mananc si seara, pana in 19. Deci vreau sa bag mai multe calorii 1500-2000 cat este normal, cu ce mancaruri sa incep, DAR SA NU PUN TOT CE AM DAR JOS!

Ieri dimineata am mancat niste Cereale Fitness la pranz o supa si seara 1 bana si 1 mar.

Astazi am mancat Cereale Fitness dimineata, la pranz niste cierese lar seara pe la 17 o salata de rosii cu 3 linugir de otet ( fara ulei ).

So fii invatat metabolismul cu calorii multe? daca nu dati-mi si mie un meniu.

1 răspuns:
| misterious92 a răspuns:

Buna,cate kg ai slabit in modul asta?, meniul in principiu este okay, dimineata mai poti manca un ou fiert cu rosii sau biscuiti integrali cu ceai sau suc de fructe, la pranz salate sau supe iar seara fructe.Important e sa nu cresti caloriile foarte repede ci treptat sa isi intre organismul in ritmul normal.