| Ana227 a întrebat:

Salut vreau si eu retete pentru o gustare ceva simplu fara multe ingrediente, sa nu fie sofisticat sau ceva cu ingrediente rare. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Cauta pe gourmandine.ro. Acolo vei gasi niste retete super usor de gatit, fara ingrediente sofisticate si iti si explica pas cu pas cum sa le faci!

4 răspunsuri:
| Da7 a răspuns:

Incearca aici https://m.facebook.com/buzzfeedtasty/
Sau pe youtube jamila cuisine

| GotcuSilviuDaniel a răspuns:

Gogosi umplute cu nutela.Ia faina, o rulezi, o pui la prajit da întâi dupe ce rulezi o faci ca un ghem, si apoi o pui la prajit, dupa ce se prajeste tai intr-un colt ghemul si pui inautru nutele si gata, ai o gustare simpla si buna.