| YoAnNa a întrebat:

Ce tutoriale pentru a-ti face unghiile stiti? Dar vreau ceva care sa para sofisticat, dar sa fie simplu... Multumesc!

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/julieg713 uite aici. fata asta are o gramada de tutoriale :> si plecand de la filmuletele astea vei gasi multe altele. sper sa te ajute;))

| Danielicious a răspuns:

O chiar ma ajutat si pe mine intrebarea asta!

| daya8 a răspuns:

Buna, cauta pe net litere chinezesti si ti`le poti face pe unghi sau sa iti scrii cate o litera pe unghie care sa formeze numele tau...pentru a face acest lucru ai nevoie numai de o oja de unghii neagra, mov{te-as sfatui sa folosesti culori inchise} si de o pensula subtzire de culoae alba

sper sa iti plk sfatul meu.big grin