| alexandrualexandru7 a întrebat:

Salutare, folosesc savex premium caps,și am vz că hainele incep sa miroasă ciudat,la fel și cu cuva mașini de spălat,eu folosesc și cocolino că balsam, sa fie oare de la capsule ca se combină mirosul cu cocolino sau este doar vina capsulelor?
Mulțumesc anticipat! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Seuz a răspuns:

SALUT, posibil sa infundat filtrul masinii de spalatat, incearca un program scurt fara haine si detergent si vezi daca tot miroase cuva

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Cuva masinii trebuie curatata din cand in cand. Exista tablete speciale pentru asta sau poti folosi ce ai prin casa, bicarbonat si otet.