| Anonim65564 a întrebat:

Salutare,parintii mei fumeaza,eu fiind nefumator,ma deranjeaza foarte tare fumul de la tigarile lor,ce pot face ca sa elimin mirosul de fum,sau macar sa atenuez efectul lui,am discutat cu ei,dar mai bine vorbesc cu peretii,sunt prea dependenti de ele,m-am interesat de o scrumiera anti-fum dar nu sunt in Romania, ce as putea face?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mutate in chirie daca ai venituri salariale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg perfect, nici eu nu suport fumul. nu ai camera ta? stai in camera ta! si,, ameninta-i ''ca daca macar in preajma ta nu inceteaza o sa te apuci si tu. poate o sa tina...

| MgdDroopy a răspuns:

Buna
Mirosul de tutun din camera iese cu otet. Pui pe o farfurie un burete (eu folosesc burete de vase) imbibat in otet. Mirosul de otet iese imediat daca aerisesti cateva minute.
Pune si langa scrumiera lor. Poate ii deranjeaza mirosul si se potolesc sau isi gasesc doar o camera pentru asa ceva. :-)

| Roliii a răspuns:

Stai in camera ta si deschide geamul si asigura-te ca in camera ta nu este fum de tigara si roaga-i frumos sa nu fumeze macar la tine in camera, daca comenteaza intreaba-i daca ceri asa mult

| anonim55555555555 a răspuns:

Buna parerea mea este sa le spui doar sa nu fumeze in prezenta ta

| Ariana7ary a răspuns:

Bună,aceeași problemă o am și eu,cu fumul acela, ai putea să nu stai în prezenta lor când fumează, sau să nu lași fumul acela să între în cameră ta, deschizi geamul,, ..chiar nu știu mai multe sper ca te.am ajutat ps:să nu fumezi niciodată happy

| Birsiiii a răspuns:

Cumperi scrumiera anti fum din alta tara de pe net