| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Spuneti-mi si mie un meniu sanatos dar in acelasi timp sa ma si ingras adica (mic dejun + pranza+ cina ) si daca vreti sa fiu si mai convins si sa va dau funda ce gustari pot lua intre mese. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti consuma salata, dar si carne, lactate, supe, legume, dar si desert. Dar trebuie sa stii cum sa le consumi. Intre mese poti încerca iaurt de casa, sau cumpărat, cu miere si nuci, sau pâine intregrala prăjită, unsa cu iaurt si banane.
Sau fructe (salata de fructe, băuturi din bructe, băuturi făcute de tine, nu cumpărate.)

2 răspunsuri:
| michael111 a răspuns:

Salutare,

Aici gasesti multe retete foarte bune pe care le poti adapta la diferite meniuri:
reteteeconomice.blogspot.ro

Sper sa te ajute.