| anonim_4396 a întrebat:

Stiti retete de prajituri care nu ingrasa? Exista prajituri care nu ingrasa, nu pun pe tine? Daca da, va rog dati-mi si mie cateva.Multumesc

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Sunt dar foarte Rar, nu vezi ca unii nu mananca nimic, beau apa si se ingrasastraight facestraight face

Ce sa mai zici...

| nicrom1 a răspuns:

O varianta ar fi asta:soia, zahar, nuci in coaja, alune da mai bine din alea, pistachis, fistic in coaja. Bun si acum sa ne apucam de treaba.Am uitat ca trebuie si oua, de furnica, pentru. ca sint mici si n-au colesterol.Deci iei ouale si le spargi cu grija pentru ca vom lucra doar cu galbenusurile. Le bati de la un capat la altul cele 126 de galbenusuri, de preferat spuma, singe. Faina o amesteci cu ele apoi si amesteci cu o pasta de ROTRING pina au o consistenta moale dupa care adauga zaharul, din cel brun, nerafinat. Dupa gust. Faina sa fie de oase de porumbel verde de paris ca-i o rasa care da productii de faina 00000 nule.Iei fisticul si-l strecori in nuci fara a le sparge coaja si apoi cit incape aluatul pe care l-ai obtinut cu faina.Se trage apoi usor la tava si se dau pe toboganul copilului pina se ard.Pe urma faci ce vrei cu ele, poti sa le dai la soareci, vor muri, dar poti sa le si maninci, sper sa nu mori. Daca te duci garantat vei slabi!

| ad0tza a răspuns:

Cauta pe google si gasesti..."straight face