| adi_paul a întrebat:

Stiti vreun restaurant cu specific arabesc in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Merita sa incerci Four Seasons pe Str. Vasile Lascar nr.81, e ok, preturi mai studentesti fara multe fite inutile happy

3 răspunsuri:
| bravd a răspuns:

da, este unul numic Capitan in zona timpuri noi. Este pur arabesc, poti fuma si narghilea iar mancarea este foarte buna.

| andreea_racolta a răspuns:

Mie imi place bucataria libaneza, poti sa incerci la Four Seasons, in Bucuresti e pe Str. Vasile Lascar, aproape de piata Gemeni. E foarte fain.

| dragos_marinescu a răspuns:

Eu pe gustos.ro gasesc mereu recomandari pertinente: http://www. gustos.ro/restaurante/cautare/