| Unique a întrebat:

Sunteti de acord cu mine in asa fel incat, cand faci pentru prima data o mancare de exemplu o ciorba, pentru prima data, cand o faci este foarte gustoasa si buna?
Dar sunt zile incat iese fara gust si fata suflet? Sunteti de acord ca in bucatarie trebuie sa pui suflet?
Eu sunt 100%

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Eu am o vorba, starea ta interioara din acel moment se reflecta in mancarea pe care o facibig grin Gustul ei mai bine zis. Sunt de aceeasi parere cu tinehappy

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Uneori mancarea reflecta starea ta sufleteasca de aceia iese cand foarte buna cand mai putin buna.

| Elena1234456 a răspuns:

Daca pui suflet, totul iese bine : este ceva ce nu tine neaparat de mancare.

| Roby67 a răspuns:

Sunt absolut de parerea ta. O mancare iese numai atunci buna cand vrei sa o faci si nu cand esti obligat.

| Unique explică:

De exemplu azi am invatat de la soacra mea care ii spun mama, cum sa fac Papricas, pot sa spun ca am pus suflet, si mi-a iesit excelent, bun la gust si special.

| hominid dreak a răspuns:

Cand faci pentru prima data e gustoasa pentru cel ce n-o mananca.