| B1zar a întrebat:

" Daca nu faci, nu ai ". Sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Da fara ezitare
daca stai in fund si peri cu optimism. cu speranta ramai pentru ca nimeni nu vine sa iti faca in locul tau tongue

3 răspunsuri:
| B1zar explică:

Corect. Plus ca trebuie sa tragem de timp ca de aer. E foarte pretios, si daca stii cum sa ti-l organizezi, ai doar de castigat.

| cotcodac4 a răspuns:

Da cand ceri de la mama, deci ceri, insemna ca faci ceva glumeam.in Romania este o mentalitate gresita si toti astepta de la stat si ei spun :nu vezi ca astia nu o dat nimic. dar daca ii intrebi pe fiecare in parte ce au facut pentru tara ca ia sa le dea in schimb ceva nu auzi nici un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia acum ti-ai dat seama?
Poti spune ca asta e o lege a "naturii", ar fi si logic sa se intimple asa. nu poti sa stai ca ciuma la TV si sa se adune banii si faima, din contra o sa ai si bani de dat pe factura (deci pierzi, nu castigi), si mai si primesti o palma(suturi) de la sotie ca stai toata ziua ca un lenes (animal).

Întrebări recente