| anonim_4396 a întrebat:

Unde se gaseste crema mascarpone sau ce firme distribuie?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Orice supermarket sau hypermarket cu nume are ex megaimage, carrefour, cora, etchappy

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Toate magazinele mari au - in raionul cu specialitati de branza - (frantuzesti, italienesti, cele gata cantarite, in folie si la cutie)

mariana
| mariana a răspuns:

Poti sa cumperi crema Mascarpone din magazinele Merkur si Profi, insa in Merkur se gaseste crema si din Ungaria, care este la jumatate pret fata de cea din magazinele Profi.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu gasesc tot timpul la Carefour, dar sunt sigura ca au in toate magazinele astea mai mari.

| cely a răspuns:

In Metro