auran
| auran a întrebat:

Unde se mananca cei mai buni mici din tara?

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In gara din Simeria (Piski) - jud. Hunedoara. Cand mergeam cu unchiu in cursa de Onesti-Oradea treceam mereu prin gara din Simeria, cei mai ieftini si mari mici! Avea cel putin 12cm un mic acolo. Si mici buni si mari am mai mancat iar la iesire din Buzau la Hanul lui Tinta. Chiar la intersectia cu podul ala care duce spre Galati-Braila.

| claudya a răspuns:

La terase...la picnic...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu sunt o amatoare a micilor... dar am mancat mici buni in Negreni(jud. Cluj)

| alexam a răspuns:

Dedulesti, judetul Valcea!

| Sara2 a răspuns:

La cuptorul cu placine in mamaia la constanta, pun pariu ca nu gasiti mici mai buni in alta parte

| julliano a răspuns:

Asa cum spunea si @SoftCristi, zona Brad, Deva, Simeria, Hunedoara, oriunde am fost au avut buni. Si indeosebi micii de la lacul de acumulare Cincis 15km fata de Hunedoara, micii "de Bulbucan". La Kaufland ii pot numi mici doar fizic.

| Flav a răspuns:

La Hanu Conachiwinking

| mary_9593 a răspuns:

La kaufland

| liviupaun a răspuns:

La cocosatu in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se mananca..., intre ei, sau? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa, cei care ii fac eulove struck... buni is Doamnelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Cardinal, in Sibiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Cardinal, in Sibiuhappy